Як вилікуватися від вірусного гепатиту В

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Для подолання гепатиту В ми пропонуємо ефективні засоби, які допомагають позбутися цієї страшної хвороби та її небезпечних ускладнень. Як показує досвід, при правильному застосуванні тибетські ліки не тільки рятують від хвороби, а й зміцнюють організм вцілому.

«Сандал» усуває запальний процес та припиняє автоімунну агресію, запобігає поширенню вірусу і руйнуванню печінкових клітин, а «Сил-Чистил», «Енергетин» та «Расаяна» підвищують противірусний імунний захист, сприяють ефективному знищенню вірусу імунними клітинами, покращують морфо функціональний стан печінки.

Чи можна вилікуватися від вірусного гепатиту В?

Для того, щоб вилікуватися від вірусного гепатиту С потрібно знищити вірус гепатиту С, усунути запальний процес в печінці, спровокований вірусом, та покращити морфо функціональний стан печінки. І, як показує досвід, ми спостерігаємо повне одужання завдяки ефективному вирішенні поставлених задач тибетськими ліками.

Як знищити вірус гепатиту В?

Наша імунна система здатна знищити будь-які віруси і мікроби, але вона не завжди може до них добратися. Адже циркуляція імунних клітин залежить від хорошого кровотоку через органи і тканини. Наприклад, на холоді ми застуджуємося саме тому , що холод викликає спазм судин в слизових оболонках і це погіршує циркуляцію в них імунних клітин та їх проти інфекційних чинників.

І без сумніву: ваша імунна система здатна знищити віруси гепатиту в печінці, але якщо  вона не може до них добратися, то вірус без жодного спротиву окупує вашу печінку!!!

Чому печінка вразлива до вірусу гепатиту В, на відміну від інших органів, які вірус гепатиту теж інфікує?

Відомо, що в печінці кровоплин удвічі повільніший, аніж в інших внутрішніх органах, тому що судинна система печінки бере свій початок здебільшого від ворітної вени, яка збирає кров з органів черевної порожнини, а не від артеріальних гілок, як інші внутрішні органи.

Тому циркуляція імунних клітин в печінці значно повільніша, аніж в інших внутрішніх органах. А це робить печінку більш вразливою до вірусів.

Окрім того слабкий плин крові в печінці може взагалі припинятися у випадку стискування печінкових кров`яних капілярів сусідніми жовчними капілярами, переповненими густою жовчю!!!

Отже густа жовч, яка забиває жовчні капіляри, ослабляє противірусний імунітет печінки.

Чому жовчні капіляри забиваються густою жовчю і стискують кров`яні капіляри, сповільнюючи в них плин крові?

Виявляється, що наша жовч стає рідкою, якщо у ній є достатньо жовчних кислот. Адже наша жовч – це суміш жиру холестерину зі слиззю і жовчними кислотами. А жовчні кислоти по своїй хімічній природі є милами і розчиняють жир-холестерин, який є основою жовчі, тому в нормі жовч рідка.

При  функціональній слабкості печінки погано синтезуються жовчні кислоти, тому жовч гусне і забиває жовчні капіляри. Густа жовч погано відтікає з жовчних капілярів і закорковує їх.

Як розблокувати, очистити печінку і відновити її імунний захист?

Для розблокування жовчних капілярів від жовчних тромбів потрібно збільшити вміст жовчних кислот в жовчі, які розчиняють жовчні тромби. Це стає можливим завдяки застосуванню «Сил-чистилу» та «Енергетину», натуральних засобів, виготовлених за рецептами тибетської медицини.

«Сил-Чистил» виготовлено з рослинних компонентів, які володіють потужними анти паразитарними властивостями і які знищують шкідливих для печінки паразитів. Боротьба з паразитами при вірусному гепатиті В є надзвичайно важливим завданням.

Адже саме паразити є тим шкідливим чинником, який ослаблює печінку та її імунний захист, що дозволяє вірусу безперешкодно окупувати печінку. Окрім того, паразити алергізують організм та запускають автоімунні процеси, що посилює запальний процес у печінці.

При захисті кандидатської дисертації Поліщук Андрій експериментально довів, що «Енергетин» та «Сил-Чистил» збільшують вміст жовчних кислот в жовчі і розчиняють жовчні тромби, завдяки чому звільняються від заторів жовчні капіляри, а це покращує тік крові через пошкоджені тканини та їх імунний захист, що сприяє їхньому відновленню та ефективному знищенню вірусу в печінці  імунними клітинами.

Також  «Енергетин» та «Сил-Чистил» збільшують енергетичний та ресурсний потенціал імунних клітин і тим самим ще більше сприяють знищенню вірусу гепатиту.

Як припинити запальний процес в печінці та зупинити поширення вірусу гепатиту?

Запальний процес в печінці викликає не настільки вірус, наскільки продукти руйнування клітин. Продукти руйнування клітини є отруйними для організму та руйнівними для інших клітин і провокують запальний процес.

Чому в печінці дуже багато продуктів руйнування клітин?

Окрім корисної функції перетравлювати їжу, жовчні кислоти розчиняють оболонку клітин і сприяють їх руйнуванню. Але в нормі жовчні кислоти не завдають такої шкоди, тому що печінка зв’язує їх з амінокислотами, що запобігає їх агресивним властивостям руйнувати клітини.

Проте, якщо печінка інфікована вірусом і ослаблена, то утворюється багато токсичних жовчних кислот, які руйнують клітини і, тим самим, сприяють поширенню вірусу та посилюють запальний процес.

І саме «Сандал» стимулює виділення слизу в жовч, який зв’язує токсичні жовчні кислоти, перешкоджає їх реабсорбції з кишки в кров і сприяє їх виведенню з організму.

СХЕМА ЛІКУВАННЯ:

Перші три місяці потрібно вживати «Сандал», «Сил-чистил», та «Расаяну».

«Сандал» вживати 3 рази на день: по ½ чайної ложки після сніданку і після вечері, а в обід по 1 чайній ложці через 10 хвилин після їди.

«Сил-Чистил» вживати по 1 чайній ложці 2 рази на день, через 10 хвилин після сніданку і після вечері(разом з Сандалом).

«Расаяну» вживати по 1 чайній ложці 2 рази на день через 10 хвилин після сніданку разом з «Сил-Чистилом» і через 10 хвилин після обіду разом з «Сандалом».

Через три-чотири місяці схему можна змінити і замість «Сил-Чистилу» вживати «Енергетин» у цьому ж дозуванні, що й «Сил-Чистил»,  а все решту вживати так само.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *