Що таке Тибетська медицина?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Тибетська медицина є втіленням мудрості у теоретичному та практичному значенні, що підтверджується її високою ефективністю у подоланні хвороб. Тибетська медицина розглядає хворобу як плід, який виростив організм через те, що у ньому утворився хвороботворний грунт.

Хвороботворний грунт є середовищем для паразитування хвороб. Тому лікування грунтується як на знищенні плоду, яким є хвороба, так і на очищенні від хвороботворного грунту. Але усунути плід і очиститися від хвороботворного грунту замало, потрібно ще й запобігти утворенню хвороботворного грунту!

Усі хвороби тибетська медицина розділяє на хвороби жару та хвороби холоду. Жар чи холод характеризують природу хвороби.  Тому для лікування хвороб жару використовуються ліки, які володіють силою холоду, а для лікування хвороб холоду використовуються ліки, які володіють силою тепла.

За допомогою діагностики тибетька медицина встановлює: яка природа хвороби, який хвороботворний грунт сприяє хворобі, та які порушення в організмі призвели до появи хвороботворного грунту. Відповідно до цього формується і рецепт, за яким виготовляються ліки.

Тибетська медицина є зашифрованим посланням людству від Вищої Істоти Всесвіту Буди медицини! Усвідомлення і правильне застосування тибетської медицини повертає здоров`я і захищає від хвороб. Основою тибетської медицини є баланс і гармонія як всередині людського організму, так і між самим організмом та середовищем його існування.

Основою здоров`я людини тибетська медицина вважає оновлення організму. Оновлення організму забезпечують механізми, які підтримують здоров`я і називаються доша. Доша вітру забезпечує зовнішнє та внутрішнє дихання, доша жовчі забезпечує метаболізм та життєву енергію, доша слизу забезпечує цілісність.

Хвороби повстають із-за дисбалансу механізмів здоров`я. Дисбаланс механізмів здоров`я утворює хвороботворний грунт. Найкращий спосіб попередити чи перемогти хворобу – це прибрати хвороботворний грунт, який живить хворобу. А щоб запобігти утворенню хвороботворного грунту слід «відремонтувати» та привести у баланс механізми здоров`я.

Тибетська медицина намагається знайти і вирвати корінь хвороби, а також позбутися і  плодів хвороби. Ліки, створені за тибетськими рецептами, володіють трьома цілющими ефектами: нейтралізують природу хвороби, очищають від хвороботворного грунту, приводять у баланс механізми здоров`я.

Обов’язково перегляньте каталог нашої продукції.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.